تخته نرد سنندج

خرید تخته نرد سنندج

 

خرید تخته نرد سنندج 

ایران زمین همیشه مهد فرهنگ و تمدن‌های خاصی بوده است. که یکی از ویژگی های آن صنایع دستی میباشد. و از میان شهرهای مختلف آن بی‌شک، سنندج بعنوان مرکز استان کردستان، از این هنر ایران زمین بی بهره نیست، این شهر در زمره صنایع دستی یکی از پر آوازه ترین های ایران است. که می‌توان به آثاری از جمله فرش دستباف، انواع شیرینی های محلی، کفش مخصوص مناطق کوهستانی که ست لباس کردی است و کلاش نام دارد، لباس‌های محلی، تخته نرد سنندج، دیگر صنایع چوبی و … اشاره کرد. خرید تخته نرد سنندج شاید کار آسانی به نظر برسد. اما همیشه این چنین نیست.

صد البته از بهترین سوغاتی های این شهر، که زبانزد خاص و عام میباشد، تخته نرد سنندج میباشد.

علت آوازه تخته نرد سنندج

علت را نیز همه می‌دانیم که بالطبع ازدیاد تنوع، سلیقه و اساتید کهنه کار و پیشکسوتی میباشد که در این حرفه مشغول به فعالیت می‌باشند. در ادامه شما را با یکی از اساتید نامی این حرفه آشنا میکنیم.

چرا توصیه به خرید تخته نرد سنندج

جدای از بحث تنوع و کیفیت تخته نرد سنندج، یکی از نکات بسیار مهم که اکثر مردم شاید از آن غافل باشند بحث طول عمر و ماندگاری تخته نرد های سنندج میباشد. نازک کاران و اساتید این خطه، اصولی را از دوران شاگردی یاد گرفته اند که اگر این اصول رعایت شوند نه تنها به عمر تخته نرد اضافه می‌کند بلکه به زیبایی و اصالت آن نیز می افزاید.(رجوع به ساخت تخته تخته نرد)

جهت خرید تخته نرد سنندج به قسمت فروشگاه محصولات رجوع کنید.

یکی دیگر از علل شهرت تخته نرد سنندج، تنوع در قیمت این محصول میباشد. بطوریکه که از ارزانترین های بازار را در آنجا می‌توان یافت تا برسد به گرانترین ها. همچنین سبک های مختلفی ساخته می‌شود که باعث ارضای سلیقه های مختلف نیز می‌شود. اگر شما به قسمت فروشگاه همین وبسایت بروید، خواهید دید که در تنها یک کارگاه چقدر تنوع وجود دارد. مانند تخته نرد داخل طول و مهره که خود طرحهای مختلفی دارد. تخته نرد ظریف کاری از دور تخت بگیر تا دور کتابی و دو لب گرد گرفته تا دور منبت و دور و سر و بغل منبت. همچنین استفاده از چوب های مختلف چه از نظر نوع درخت چه از نظر ریشه و تنه. تخته نرد را به سه شکل دوبازی و تک بازی و چند بازی می‌سازند.

خرید تخته نرد سنندج

خرید تخته نرد سنندج خرید تخته نرد سنندج خرید تخته نرد سنندج خرید تخته نرد سنندج خرید تخته نرد سنندج

خرید تخته نرد سنندج

همچنین کارهای تاپ که در زمره آثار تلفیق هنر قرار می‌گیرند.

که البته تنوع فقط به همین اندازه ختم نمی شود و قضیه به مراتب وسیع تر از این حرفاست.

از دیگر علل شهرت این سوغاتی تنوع در اندازه های آن می باشد.

استاد سید خالد حسینی که از مشهورترین آنها میباشد. از 8 سالگی در این حرفه میباشد. جهت آشنایی بیشتر با ایشان می توانید وارد قسمت های در باره ما و ویترین افتخارات شوید.

خرید تخته نرد سنندج

 

عکس یادگاری با محمد رضا فروتن سال 1383

میتوانید با کلیک بر روی فروشگاه بخشی از محصولات را رؤیت نمایید.

4 نظر در “خرید تخته نرد سنندج

 1. Dressbarn گفت:

  Great content! Keep up the good work!

 2. SonyaFrisk گفت:

  سلام خوش تیپ! قدیمی, سبزه, Arina بسیار شیرین, تخته نرد سنندج خرید کردم. چه تجربه خوبی

 3. Shermsax گفت:

  ترجمه شده توسط گوگل :
  در کشور ما هم تخته نرد زیاد بازی می کنند. من خودم بلد نیستم. اما از زیبایی تخته نردهای شما شگفت زده شدم. و دلم می خواهد داشته باشم.

  Звездные врата онлайн – любимая фантастика уже рядом! 261ff29

 4. Tommyfanty گفت:

  ترجمه شده توسط گوگل:
  تخته نرد های شما فوق‌العاده زیبا هستند. ای کاش نزدیک بودم و می توانستم از شما تخته نرد بخرم. هم برای کادو و هم برای خودم.
  https://mebelpodarok.ru/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *